Bronvermelding

Papier

Wolters’ Compact Marketing, John Smal, 2004, ISBN 9001800416
Nieuwe Bomen: Whitepaper Content Marketing, december 2009
Website Usability, Ward van der Put, ISBN 9789043013048
Don’t make me Think, Steve Krug, ISBN 0789723107
Designing Web Usability, Jakob Nielsen, ISBN 156205810X
A Visual Approach to Web Usability, Luke Wroblewski, ISBN 0764536745
Information Architecture for the World Wide Web, Peter Morville & Louis Rosenfeld, ISBN 9780596527341
Schrijven voor het beeldscherm, Willem Hendrikx, ISBN 9012097789
The Big Red Fez, Seth Godin, ISBN 9780743220866

Online

Webmarketing Today [www.webmarketingtoday.com]
Nathalie Nahai, de webpsycholoog [www.thewebpsychologist.com]
Jouw doelgroep leren kennen? [www.afrit22.nl]
Neil Patels blog [www.neilpatel.com]
Joline Keijzer [jolinekeijzer.wordpress.com]
Design Psychology [www.andyrutledge.com]
Webhosting ervaringen en pakketten vergelijken [www.webhosters.nl]
Kies uw hosting wijzer [www.hostingwijzer.nl]
Hosting vergelijken? [www.webhostingadvies.nl]
W3C [www.w3.org]
De webrichtlijnen voor toegankelijke websites van hoge kwaliteit [www.webrichtlijnen.nl]
Smashing Magazine [www.smashingmagazine.com]
A List Apart: For People Who Make Websites [www.alistapart.com]
Six Revisions: Web Design News, Tutorials, Articles [www.sixrevisions.com]
Writings on Digital Product Strategy & Design [www.lukew.com]
Alles over het maken van een functioneel ontwerp [www.functioneelontwerpen.nl]
Nielsen Norman Group [www.nngroup.com]
Positionly weblog [www.positionly.com]
Sitecoach van Alphamegahosting [www.alphamegahosting.com/sitecoach/]
Improving the User Experience [www.usability.gov]
Vincent Flanders’ Webpages that Suck [www.webpagesthatsuck.com]
Customer Experience Design [www.webcredible.co.uk]
Schrijven voor Internet [www.schrijvenvoorinternet.nl]
Universal Usability [www.universalusability.com/access_by_design]
Webstyle Guide [www.webstyleguide.com/wsg3/index.html]
SEO Training [www.backlinko.com]
SEO kennis-, training- en adviescentrum [www.seoguru.nl]

Laat een reactie achter

Uw e-mailadres wordt niet getoond. Verplichte velden zijn gemarkeerd met een *